Ansatte

Kenneth Henriksen
1. klasselærer
kenneth.henriksen@steinerskolen.no
Bjørn Erik Davidsen
Daglig leder
bjorn.davidsen@steinerskolen.no
Helga Gunnes
3. klasselærer
helga.gunnes@steinerskolen.no
Ragnhild Meland
Spesialpedagog
ragnhild.meland@steinerskolen.no
Stine Tørresdal Samuelsen
Assistent
stine.samuelsen@steinerskolen.no
Kristin Lønning Sjursen
Spesialpedagog
kristin.sjursen@steinerskolen.no
Rebekka Morland
SFO assistent
rebekka.morland@steinerskolen.no
Elin Gamst-Albertsen
Spesialpedagog
elin.gamst-albertsen@steinerskolen.no
Christine Haavik
Spesialpedagog
christine.haavik@steinerskolen.no
Tommy Aspen Atterås
Spansklærer
tommy.aspen@steinerskolen.no
Karoline B. Aune
Spansklærer
karoline.aune@steinerskolen.no
Sarah Livesay
2. klasselærer
sarah.livesay@steinerskolen.no
Audun Melvær
Assistent
audun.melvar@steinerskolen.no
Jenny Aimala
Assistent
jenny.aimala@steinerskolen.no
Mari Herholdt
8. klasselærer
mari.herholdt@steinerskolen.no
Helge Ramsdal
Norsklærer
helge.ramsdal@steinerskolen.no
Janice Reiersen
I permisjon skoleåret 2020- 2021
janice.reiersen@steinerskolen.no
Camilla Johansen
Assistent i 4. klasse og SFO
camilla.johansen@steinerskolen.no
Tom Andre Enge
7. klasselærer
tom.andre.enge@steinerskolen.no
Trond Skaftnesmo
9. klasselærer, biologi og økologi
trond.skaftnesmo@steinerskolen.no
Silje Aase
Klassekontakt og assistent i 9. klasse
silje.aase@steinerskolen.no
Isak Bang
10. klasselærer
isak.bang@steinerskolen.no
Line Falkeid
4. klasselærer
line.falkeid@steinerskolen.no
Graciela A. Degliuomini
Engelsk og administrasjon
Graciela.Degliuomini@steinerskolen.no
Helene Vaagland
5. klasselærer
helene.vaagland@steinerskolen.no
Lillberta Sandved
Historie på ungdomstrinnet
lilleberta.sandved@steinerskolen.no
Eli Anna Gudmundsen
Faglærer i eurytmi og engelsk
eli.anna.gudmundsen@steinerskolen.no
Ole Reistad
Økonomi, matematikk og vaktmester
ole.reistad@steinerskolen.no
Karina Vea Rudi
Assistent
karina.rudi@steinerskolen.no
Daniele Reistad
I permisjon skoleåret 2020- 2021
daniele.reistad@steinerskolen.no
Marianne Wiig
Spesialpedagog i 7. klasse
marianne.wiig@steinerskolen.no
Ana Lindgren
Assistent og SFO
ana.fernandez@steinerskolen.no
Marit Høie
SFO leder
marit.hoie@steinerskolen.no
Linda Vestbø
6. klasselærer
linda.vestbo@steinerskolen.no
Janne Valeur
Spesialpedagog
janne.valeur@steinerskolen.no
Vahan Babajan
Realfag og håndverk
vahan.babajan@steinerskolen.no
Jannik Hinna Josefsen
Kontor, håndarbeid og håndverk
jannik.josefsen@steinerskolen.no
Brita Milje
Sløyd og assistent
brita.milje@steinerskolen.no
Hilde Didriksen
Musikk og orkester
hilde.didriksen@steinerskolen.no
Izabela Lukasiewicz
SFO og vask
izabela.lukasiewicz@steinerskolen.no