Ansatte

Kenneth Henriksen
1. klasselærer
kenneth.henriksen@steinerskolen.no
Mari Herholdt
Engelsk
mari.herholdt@steinerskolen.no
Helge Ramsdal
Norsklærer
helge.ramsdal@steinerskolen.no
Janice Reiersen
Tysklærer
janice.reiersen@steinerskolen.no
Jenny Aimala
Assistent og SFO
jenny.aimala@steinerskolen.no
Camilla Johansen
Assistent i 2. klasse
camilla.johansen@steinerskolen.no
Anne Sofie Susaas
4. klasselærer
anne.sofie.susaas@steinerskolen.no
Tom Andre Enge
5. klasselærer
tom.andre.enge@steinerskolen.no
Halfdan Halvorsen
6. klasselærer
halfdan.halvorsen@steinerskolen.no
Trond Skaftnesmo
7. klasselærer, biologi og økologi
trond.skaftnesmo@steinerskolen.no
Silje Aase
Klassekontakt og assistent i 7. klasse
silje.aase@steinerskolen.no
Isak Bang
8. klasselærer
isak.bang@steinerskolen.no
Line Falkeid
2. klasselærer
line.falkeid@steinerskolen.no
Graciela A. Degliuomini
9. klasselære, engelsk og administrasjon
Graciela.Degliuomini@steinerskolen.no
Helene Vaagland
3. klasselærer
helene.vaagland@steinerskolen.no
Lillberta Sandved
Norsklærer
lilleberta.sandved@steinerskolen.no
Eli Anna Gudmundsen
Faglærer i eurytmi og engelsk
eli.anna.gudmundsen@steinerskolen.no
Ole Reistad
Daglig leder, økonomi, matematikk og vaktmester
ole.reistad@steinerskolen.no
Karina Vea Rudi
Assistent og SFO
karina.rudi@steinerskolen.no
Daniele Reistad
10. klasselærer, eurytmi, helseeurytmi, rådgivning og administrasjon
daniele.reistad@steinerskolen.no
Marianne Wiig
Spesialpedagog i 5. klasse
marianne.wiig@steinerskolen.no
Ana Lindgren
Assistent og SFO
ana.fernandez@steinerskolen.no
Marit Høie
SFO leder
marit.hoie@steinerskolen.no
Linda Vestbø
I permisjon
linda.vestbo@steinerskolen.no
Janicke Mæhle
Helsepedagog
janicke.maehle@steinerskolen.no
Janne Valeur
Spesialpedagog
janne.valeur@steinerskolen.no
Vahan Babajan
Realfag og håndverk
vahan.babajan@steinerskolen.no
Jannik Hinna Josefsen
Kontor, håndarbeid og håndverk
jannik.josefsen@steinerskolen.no
Brita Milje
Sløyd og assistent
brita.milje@steinerskolen.no
Ivar Rudi
Tegning og grafikk
ivar.rudi@steinerskolen.no
Hilde Didriksen
Musikk og orkester
hilde.didriksen@steinerskolen.no
Izabela Lukasiewicz
SFO og vask
izabela.lukasiewicz@steinerskolen.no