Ansatte

Kenneth Henriksen
1. klasselærer
kenneth.henriksen@steinerskolen.no
Bjørn Erik Davidsen
Daglig leder
bjorn.davidsen@steinerskolen.no
Helga Gunnes
2. klasselærer
helga.gunnes@steinerskolen.no
Ragnhild Meland
Spesialpedagog
ragnhild.meland@steinerskolen.no
Elena Santamarina
Spansklærer
elene.santamarina@steinerskolen.no
Elisabet vik
Kunstlærer
elisabet.vik@steinerskolen.no
Stine Tørresdal Samuelsen
Assistent

Borghild Ann Lea
Pedagog i 2.klasse
borghild.lea@steinerskolen.no
Kristin Lønning Sjursen
Spesialpedagog
kristin.sjursen@steinerskolen.no
Mari Herholdt
7. klasselærer
mari.herholdt@steinerskolen.no
Helge Ramsdal
Norsklærer
helge.ramsdal@steinerskolen.no
Janice Reiersen
I permisjon skoleåret 2019- 2020
janice.reiersen@steinerskolen.no
Camilla Johansen
Assistent i 3. klasse
camilla.johansen@steinerskolen.no
Anne Sofie Susaas
I permisjon skoleåret 2019-2020
anne.sofie.susaas@steinerskolen.no
Tom Andre Enge
6. klasselærer
tom.andre.enge@steinerskolen.no
Halfdan Halvorsen
I permisjon skoleåret 2019- 2020
halfdan.halvorsen@steinerskolen.no
Trond Skaftnesmo
8. klasselærer, biologi og økologi
trond.skaftnesmo@steinerskolen.no
Silje Aase
Klassekontakt og assistent i 8. klasse
silje.aase@steinerskolen.no
Isak Bang
9. klasselærer
isak.bang@steinerskolen.no
Line Falkeid
3. klasselærer
line.falkeid@steinerskolen.no
Graciela A. Degliuomini
10. klasselærer, engelsk og administrasjon
Graciela.Degliuomini@steinerskolen.no
Helene Vaagland
4. klasselærer
helene.vaagland@steinerskolen.no
Lillberta Sandved
Historie på ungdomstrinnet
lilleberta.sandved@steinerskolen.no
Eli Anna Gudmundsen
Faglærer i eurytmi og engelsk
eli.anna.gudmundsen@steinerskolen.no
Ole Reistad
Økonomi, matematikk og vaktmester
ole.reistad@steinerskolen.no
Karina Vea Rudi
I permisjon skoleåret 2019-2020
karina.rudi@steinerskolen.no
Daniele Reistad
Eurytmi, helseeurytmi, rådgivning og administrasjon
daniele.reistad@steinerskolen.no
Marianne Wiig
Spesialpedagog i 6. klasse
marianne.wiig@steinerskolen.no
Ana Lindgren
Assistent og SFO
ana.fernandez@steinerskolen.no
Marit Høie
SFO leder
marit.hoie@steinerskolen.no
Linda Vestbø
5. klasselærer
linda.vestbo@steinerskolen.no
Janne Valeur
Spesialpedagog
janne.valeur@steinerskolen.no
Vahan Babajan
Realfag og håndverk
vahan.babajan@steinerskolen.no
Jannik Hinna Josefsen
Kontor, håndarbeid og håndverk
jannik.josefsen@steinerskolen.no
Brita Milje
Sløyd og assistent
brita.milje@steinerskolen.no
Hilde Didriksen
Musikk og orkester
hilde.didriksen@steinerskolen.no
Izabela Lukasiewicz
SFO og vask
izabela.lukasiewicz@steinerskolen.no